Preloader

Натяжні стелі

Натяжна стеля-це ідеальне рішення для того, щоб приховати нерівності або дефекти базової стелі, а також вентиляцію, електричну проводку та інші комунікації. Якщо в приміщенні підвищена вологість (басейн, ванна кімната, сауна) вам просто необхідно встановити натяжну стелю, так як вона не сприяє утворенню конденсату і не деформується від надмірної вологи.
Натяжна стеля не вбирає запахи -це ще одна з привілеїв, для установки стелі в ресторанах, барах, і кухонних зонах, вона так само не пропускає воду і пил.


Вибираючи нашу компанію, ви можете бути впевнені в якості плівки, в терміні установки, сервісі роботи . Наше завдання – не продати Вам те, що у нас є, а запропонувати дійсно оптимальне вирішення проблеми стелі у Вашому приміщенні.
Наша компанія встановлює різні натяжні стелі:
– Глянцеві натяжні стелі
– Матові натяжні стелі
– Натяжні стелі сатин
У нашому асортименті представлені безшовні натяжні стелі. Ми використовуємо різні види кріплень, що дозволяє втілити в життя будь-яку Вашу фантазію за доступною ціною. На відміну від інших компаній, ми маємо можливість запропонувати своїм клієнтам повний спектр продукції та передові технології установки натяжних стель, які існують на сьогоднішній день. Ви можете вибрати той варіант натяжної стелі, який підійде по всім Вашим вимогам!
Конструкції подібні,до натяжних стель, використовувалися в житлових будинках вже дуже давно. Ще в Давньому Римі стелі драпірувалися тканиною, в середньовічній Вірменії використовували просочену металом матерію, яку натягували на спеціальний каркас.У сучасному вигляді натяжні стелі з’явилися з винаходом плівки полівінілхлорид і користувалися великим успіхом у країнах Західної Європи в 60гг ХХ століття. Спочатку натяжні стелі в основному використовувалися в житлових квартирах і офисних приміщеннях. Пізніше в світі сучасних тенденцій натяжні стелі стають незамінною складовою вишуканого інтер’єру. У порівнянні зі звичайними стелями, натяжні стелі мають цілий арсенал переваг. На сьогоднішній день натяжна стеля являє собою один з найважливіших елементів дизайну Вашого інтер’єру. Ідеально рівний, водонепроникний і практичний. Стеля виготовляється з дуже міцної та еластичної пвх плівки, за французкою технологіїєю.
Натяжні стелі-це сучасне зручне стильне рішення для будь-якого інтерьера. Великий вибір фактур і відтінків дають можливість створити затишок і підкреслити стиль, виразити індивідуальність приміщення. Завдяки ефектам які має плівка, можна візуально розширити простір кімнати.
Крім візуальних переваг, натяжні стелі мають унікальні технічні характеристики. З часом вони не вигорають і захищають приміщення від потопів,та легкі в догляді.Полотно не змінює колір, свій зовнішній вигляд протягом багатьох років. Натяжні стелі відмінно маскують як комунікації так і дефекти самої стелі. Натяжні стелі не вбирають запахи, що не конденсують випаровування, не вбирають вологу, відмінно підійдуть для ванної кімнати, сауни, басейну.
Натяжні стелі підходять для приміщень будь-якої конфігурації і під різним нахилом. Кріпляться натяжні стелі на відстані 3см від Вашого стелі. Пвх плівка товщиною 0,15-0,35мм щільністю 240г / м2. Плівка пвх не відноситься до морозостійких матеріалів. При температурі нижче 0 ° С вона ставати жорсткою, коли температура нижче -35 ° С плівка починає руйнуватися. При нагріванні 65 ° С плівка деформується, розтягується, але після її охолодження вона заново набуває свою первинну форму (має термопамять).
Установка натяжних стель-це швидкий процес, який не принесе Вам незручностей.Вам не потрібно виносити меблі та інші складові Вашої квартири, а потім заносити назад. Наші фахівці за кілька годин виконають свою роботу і Ви будете насолоджуватися новим стильним елементом Вашого інтер’єру.
Саме через це натяжні стелі стали невід’ємною частиною інтер’єру в самих різноманітних приміщеннях: будинках, квартирах, офісах, готелях, магазинах, ресторанах, розважальних центрах, саунах, басейнах, ванних кімнатах і т д.
Встановити натяжну стелю це перш за все означає створити затишок та комфорт в будь-якому помещеніі. Вибираючи натяжну стелю, Ви маєте можливість втілити найсміливіші дизайнерські проекти.